חיפה, ישראל
חייגו עכשיו: 03-6861851

תביעות נגד משרד הביטחון

במהלך השירות הצבאי או בעת מילוי התפקיד המשטרתי שלהם, נחשפים חיילים ושוטרים רבים לנזקים גופניים ונפשיים אפשריים שעלולים לפגוע בהם קשות גם לאחר השירות. בשל כך, תביעות נגד משרד הביטחון הן עניין נפוץ, וכן בשל העובדה שחלק גדול מהפציעות והנזקים אינם נגרמים באשמתם, אלא כחלק ממילוי תפקידם.

עילות להגשת תביעות נגד משרד הביטחון

אלו הכפופים למשרד הביטחון, יוכלו להגיש תביעות נגד משרד הביטחון הנוגעות לנזקים שנגרמו להם בעקבות כפיפותם לגוף זה, ושלא נגרמו לעצמם בכוונת זדון. התביעות יתמקדו בקבלת זכויות שונות המגיעות לתובעים בהתאם לחוק במדינת ישראל. את התביעות יוכלו להגיש בעקבות אחד או מספר מהמקרים הבאים:

  • התפרצות של מחלה בזמן השירות.
  • מקרה של פציעה בזמן השירות.
  • פיצויים על תאונה במהלך השירות.
  • נזקים נפשיים כתוצאה מהשירות.
  • הגדלה של אחוזי נכות קיימים במקרה הצורך.
  • הכרה במשפחות שכולות כזכאיות לתגמולים.

עו"ד לתביעות נגד משרד הביטחון – נלחמים יחד על מה שמגיע לכם

בהתבסס על כל מה שנאמר עד כה, אין ספק כי תביעות הקשורות בענייני משרד הביטחון מחייבות ליווי צמוד של עורך דין המנוסה בתביעות בנושאים אלו. לצערנו, ישנן דוגמאות רבות של מקרים בהם נזקק החייל או השוטר לסיוע עורך דין; חיילים הסובלות מתחלואות החוזרות על עצמן ואינם מצליחים לקבל הכרה מהוועדות הרפואיות לכך שהסיבה להתפרצות התחלואות היא השירות הצבאי. לדוגמא חייל קרבי שכתוצאה מהמשקל הרב שנושא על גבו במהלך התרגילים, נוצרה בעיה בגבו ואינו מצליח להוכיח את הקשר שבין הבעיה הרפואית לשירות הצבאי.

שמי עו"ד נעמה סולומון, ואני מזמינה אתכם לאפשר לי ללוות אתכם בתהליך הארוך והמייאש לעיתים הנדרש מכם בעת הניסיון לקבל את מה שמגיע לכם. זכרו שאין שום סיבה שתישאו בעול הנפשי והפיזי שנגרם לכם בעקבות השירות החשוב שעשיתם! אני כאן לרשותכם, בעדינות הנדרשת ובהקשבה מלאה.

חברה בארגון נכי צה"ל, חברה בועדה לנכים תגמולים ושיקום בלשכת עורכי הדין, חברת הנהלה בהתאחדות ספורט נכים בישראל ובוועד הפאראלימפי.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
הצהרת נגישות
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים