עורך דין תאונות עבודה בחיפה

כל בעל עסק יודע כי תחת אחריותו נמצאים לא רק הרווחים, אלא גם העובדים – בריאותם ושלומם. במידה וחס וחלילה נפגע אחד העובדים במהלך יום עבודה, יפנה לשירותים של עורך דין תאונות עבודה בחיפה בתל אביב, ובעצם בכל מקום אחר בארץ בהתאם למקום מגוריו של העובד ועורכי הדין העובדים באותו אזור.

כיצד נבחר עורך דין המטפל בתאונות עבודה בחיפה

תושבי חיפה והסביבה הזקוקים לשירותיו של עורך דין תאונות עבודה בחיפה ירצו לפעול בהתאם לדגשים הבאים:

  • ייצוג – כדאי לבדוק האם משרד עורכי הדין שמצאתם מייצג רק אנשים שנפגעו בתאונות עבודה. במקרה והמשרד מייצג גם חברות ביטוח עלול להיקלע למצב של ניגוד אינטרסים. תמיד כדאי לבחור במשרד הממקד את פעולתו אך ורק באנשים שנפגעו בתאונות.
  • וותק – ניסיון הוא ידע, וידע הוא כוח. משרד עורכי דין המעסיק בעלי מקצוע שבאמתחתם ניסיון רב, יעניק לכם מגוון רחב יותר של פתרונות יצירתיים. בנוסף, יש לוודא כי עורכי הדין הינם מנוסים בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי שגם הוא קרוב לוודאי יהיה חלק מהתביעה.
  • כימיה – אין ספק שלאחר שעברתם תאונה, מפאת המצב תמהרו לרוץ לתבוע בבית המשפט את המגיע לכם בשל העוול שנעשה לכם. לפני שאתם בוחרים בעורך הדין הראשון שמעלה החיפוש שלכם, כדאי להיפגש איתו או לפחות לנהל עמו שיחה לפני שאתם סוגרים איתו. זאת במטרה לבדוק את הכימיה ביניכם, שאתם משדרים על אותו הגל.
  • סקר שוק – כמובן שעל מנת למצוא את בעל המקצוע המתאים לכם ביותר, המומלץ ביותר הוא להריץ חיפוש קצר במנועי החיפוש, לקבלת המלצות מבעלי ניסיון.

עו"ד נעמה סולומון – ליווי צמוד ללא פשרות

נעים מאוד, שמי עוה"ד נעמה סולומון ובאמתחתי ניסיון רב בעולם המשפט ובתחום תאונות העבודה בפרט. אני דוגלת בעבודה מקצועית ויסודית ללא פשרות ועל כך יוכלו להעיד לקוחותיי. בהקשבה מלאה והבנת צרכי האדם שמולי, אעניק פתרונות מקוריים לכל מקרה שיפול בחלקי לסייע לו.

אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר, ויחד נפעל למיצוי כל הזכויות המגיעות לכם..

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
הצהרת נגישות

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים