חיפה, ישראל
חייגו עכשיו: 03-6861851

חוזה שחקן כדורגל

אחד מענפי הספורט המוכרים ביותר בעולם הוא הכדורגל. רבים גדלים לצד המשחק הנפלא, וחלקם אף הופכים לשחקנים מקצועיים. בעת כניסתם של השחקנים לעולם הכדורגל המקצועי, יחתמו על חוזה שחקן כדורגל אל מול הקבוצה או המועדון אליהם הוא מצטרף כשחקן רשמי. החוזה, כמו כל חוזה, עלול להכיל סעיפים מחשידים ודרקוניים אותם יש לעדן על מנת לאפשר לשחקן חופש פעולה והשתכרות בכבוד.

איך נמצא עורך דין מומחה שיעזור לנו לחתום על חוזה שחקן כדורגל

מזל טוב! לאחר שנים רבות על המגרש, סוף סוף הגיעה ההצעה המיוחלת מהקבוצה האהובה עליכם. כעת יהיה עליכם לחתום על חוזה שחקן כדורגל אל מול הקבוצה, שהיא גם מקום העבודה החדש שלכם. על מנת לוודא כי החוזה שקיבלתם אמין, עומד בכל התקנות ובא לקראתכם, כדאי לפנות לעורך דין מקצועי המומחה בעניינים מסוג זה. אך כיצד נבחר את עורך הדין המומלץ ביותר עבורנו?

  • וותק – עורך דין שנמצא זמן רב יותר בעולם המשפט בנושא זה, יידע לזהות חוזים דרקוניים וסעיפים שאינם מבקשים את טובתו של השחקן העתידי, וכמובן לשפץ ולעדכן אותם כך שיתאימו לצרכי השחקן ויאפשרו לו להתרכז בעבודתו בצורה מלאה.
  • ניסיון – בהמשך לסעיף הוותק, הניסיון חשוב לא פחות וזאת מהסיבה שוותק, שווה ניסיון. שנים רבות של וותק בתחום, הופכות את איש המקצוע לבעל ניסיון רב, שכן במסגרת עבודתו נתקל במקרים רבים ומגוונים ולאורך הדרך, למד כיצד להתמודד מולם.
  • פגישה ראשונית – במידה וסקר השוק שוודאי ערכתם העלה תוצאה המוצאת חן בעיניכם, צרו קשר עם עורך הדין. ערכו איתו שיחה ואם אפשר גם היפגשו עמו. במהלך פגישת ההיכרות תוכלו לבחון את דרכי העבודה שלו, ולבדוק את הכימיה ביניכם; האם הוא קשוב אליכם? האם הוא שואל אתכם את השאלות הנכונות?

עו"ד נעמה סולומון תתאים לכם את החוזה הטוב ביותר!

חוזים עלולים להיות עניין מלחיץ לפעמים, בעיקר כשמדובר בקריירה שלכם. שמי עו"ד נעמה סולומון ובמהלך עבודתי ליוויתי שחקנים רבים בדרך אל הקריירה הנוצצת שלהם על מגרש הכדורגל. אם גם אתם עומדים בפני צומת דרכים בקריירה שלכם, פנו אליי ואני אדאג לערוך ולשפץ את החוזה שקיבלתם, לשביעות רצונכם. שיהיה לכם בהצלחה בדרככם החדשה!

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
הצהרת נגישות
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים