חיפה, ישראל
חייגו עכשיו: 03-6861851

חוזה שחקן כדורגל צעיר

כדורגל הוא ספורט נפלא ואהוב על רבים. לצד הליגות העולמיות המוכרות, קיימות גם ליגות צעירים מתחת לגיל 18. חוזה שחקן כדורגל צעיר ייחתם בין קטינים מתחת לגיל 18 ובין קבוצת הכדורגל אליה עתידים להצטרף כשחקנים רשמיים. אמנם מדובר בכבוד גדול, ואין ספק שמדובר בקפיצת מדרגה עבור הילד המוכשר שלכם. אך שימו לב, שוק הכדורגל עלול להתגלות כלא אמין אם לא עומדים על המשמר.

שלום, שמי עו"ד נעמה סולומון ואני מזמינה אתכם לאפשר לי ללוות אתכם ואת הכישרון שצומח אצלכם בבית בתהליך חתימת החוזה עם קבוצת הבית העתידית שלו, על מנת לוודא כי החוזה עומד בכל התקנים והתנאים.

מה כולל חוזה שחקן כדורגל צעיר

  • לפני גיל 18 – דוגמא אחת לסעיף שאמור להימצא בחוזה שחקן כדורגל צעיר מתחת לגיל 18, הא עניין הכספים. עד גיל 18, התשלומים הכספיים לשחקן יועברו לחשבון נאמנות ולא לקרובי המשפחה של השחקן. בנוסף, יש לציין שלא ניתן לקיים חוזה עם שחקן קטין למשך יותר משלוש שנים.
  • מעל גיל 18 – כשהשחקן מגיע לבגרות, עליו לחתום עם הקבוצה על טופס הסכם שחקנים המהווה חוזה בין הצדדים. במידה ופג תוקפו של החוזה ועדיין לא חודש החוזה טרם הארכת התוקף הקיים, רשאי השחקן לעבור לקבוצה אחרת מהקבוצה בה צמח – יש לציין שזאת בהתאם לתקנון הבינלאומי לכדורגל. בנוגע לפיצויים, במקרה של מעבר לקבוצה אחרת גובה הפיצויים שיוענקו לשחקן עבור תמיכת הקבוצה וצמיחתו לאורך השנים יוחלט על ידי התאחדות הכדורגל.

לילדים שלכם מגיע הטוב ביותר!

אני יודעת עד כמה התהליך מרגש אתכם! הילד שלכם הוא הכי מוכשר בעולם, וכעת כולם יוכלו לראות זאת בעוד אתם יושבים ביציע ומתמלאים גאווה עם כל משחק. אך כפי שאתם יודעים, חוזה הוא אינו עניין שניתן לחתום עליו סתם כך, ולכן אני מזמינה אתכם לפנות אליי – עו"ד נעמה סולומון, ויחד נתאים את החוזה הנוצץ לדרישותיכם, ולתקנים הנדרשים בחוק. 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
הצהרת נגישות
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים