חיפה, ישראל
חייגו עכשיו: 03-6861851

עוה"ד נעמה סולומון

עוה"ד נעמה סולומון  הנה בוגרת תואר שני במשפטים (L.L.M).

עוה"ד סולומון הנה מגשרת מוסמכת ויועצת לדיני נגישות  בישראל, כמו כן הוכשרה כרכזת נגישות מטעם החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בישראל.

עוה"ד נעמה סולומון הנה חברה בוועדת "נכים תגמולים ושיקום" של לשכת עורכי הדין  והנה פעילה וחברה בארגון נכי צהל.

 עוה"ד נעמה סולומון נבחרה  לשמש דירקטורית – חברת הנהלה בהתאחדות ספורט נכים בישראל ובוועד הפאראלימפי .

לאחרונה הוכשרה  והוסמכה לאימון בגישת האימון הפסיכולוגי מטעם אוניברסיטת בר אילן.

עוה"ד נעמה סולומון הנה ליטיגטורית מצויינת ,חדורת אמונה , לוחמנית באופייה ובעבור לקוחותיה, חדת הבחנה ואשת ביצוע מצויינת.

בין השאר מרצה עוה"ד סולומון בתחום הנגישות וכן בתחום דיני עזבונות וירושה לחברות ומוסדות חינוך.

עוה"ד נעמה סולומון כיהנה כחברת ועד בוועד מקומי ואף שימשה כיו"ר ועדת תוכניות בנייה ביישוב  וכן נבחרה כחברה בועדות חינוך ותרבות ואף שימשה כיו"ר ועד ההורים בבית הספר.

עוה"ד נעמה סולומון רואה עצמה כ"שלוחו של אדם כמותו" (קידושין, מ"א) , משמע ובמסגרת הדין הקיים, הינה פיו של הלקוח , כאילו הייתה בנעליו ממש.

להלן תחומי ההתמחות של המשרד

 • תביעות נכי צהל כנגד קצין התגמולים

  חוק הנכים תגמולים ושיקום תשי"ט 1959 (נוסח משולב) מאפשר לאדם אשר נפגע בזמן ועקב שירותו , להגיש תביעתו נגד משרד הביטחון להכרה בו כנכה, בין אם מקורה של פגיעתו בחבלה ו/או במחלה.
  משרדנו עוסק למעלה מ15 שנים בכל הקשור לנכי צהל, לרבות תביעות ההכרה, בקשות להחמרה , תביעות על פי תקנה 9- פגימה מוסבת, ייצוג בוועדות, ערעורים לועדות עליונות, בתי משפט , ועדות כושר עבודה, צר"מ וזכויות מכח הדין.

 • ביטוח לאומי- תאונות עבודה מחלות מקצוע

  משרדנו עוסק בכל סוגי התביעות המוגשות למוסד לביטוח לאומי מכוח חוק הביטוח הלאומי , ובליבן נכות כללית לרבות החמרות מצב , קביעת אחוזי נכות רפואית לצורכי מס הכנסה , וכן תאונות עבודה ו/או מחלות מקצוע.

 • תחום נזיקין כללי תאונות דרכים וביטוחים

  משרדנו עוסק בתביעות אזרחיות, תאונות עבודה (תביעה כנגד המעסיק) וכן תביעה בעניין פגיעה בתאונת דרכים כנגד חברת הביטוח עפ"י הפקודה לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.
  תביעות ביטוח כנגד חברות הביטוח עפ"י פוליסות ביטוח חיים, תאונות אישיות, חבות מעבדים.

 • פשיטות רגל, הסדרי חובות והליכי הוצאה לפועל כולל הרפורמה

  משרדנו מייצג זוכים וחייבים למעלה מ15 שנים ובעל נסיון עשיר ורב בניהול הסדרי חובות בכל דרך אפשרית, לרבות הליכי פשיטות רגל, הסדרים לפי סעיף 19 לפקודה, סעיף 33, בקשות להפטר בלשכות ההוצאה לפועל וניהול הלכים על פי הרפורמה.
  כיום קיימת רפורמה הן בתחום פשיטות הרגל והן בתחום ההוצאה לפועל, לכל לקוח תותאם הדרך המיטבית להשגת הסדר חוב ראוי ואשר יוכל לעמוד בו.

 • הנגשה לנכים ולעסקים

  חוק הנגשה לנכים מחייב את כל מבני הציבור שנבנים בישראל להיות נגישים ולהתחשב בצרכים המיוחדים של הנכים. משרדי ממשלה , בתי משפט, בתי קולנוע ותאטראות , מסעדות ובתי קפה , מוזאונים, בתי מלון, פארקים – כל אלו ואחרים חייבים בנגישות מלאה . חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה או מעלית לצד גרמי מדרגות, התקנת מערכת כריזה בתחבורה הציבורית ועוד.
  נגישות היא תנאי ראשון והכרחי למימוש זכותם הטבעית של אנשים עם מוגבלות להשתלבות בחברה. זכות זו מעוגנת בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשנ"ח – 1998. עקרון היסוד של החוק הוא : אדם עם מוגבלות זכאי לקבל שירות באותו מקום ובאופן שוויוני בו הוא ניתן לכלל הציבור.

 • נגישות לעסקים

  חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות מחייב כל עסק, חברות פרטיות, ארגונים – להתאים את השירותים המסופקים על ידם ואת סביבתם גם לאנשים עם מוגבלויות. התהליך של הנגשת הארגון, על המבנים, השירותים, המידע והמוצרים שלו, אינו תהליך שנעשה ברגע. הוא נדרש להבנה מקצועית הן של מאפייני הארגון והן של עיקרי החוק, ומאפייני האוכלוסייה השונים והמוגבלויות השונות הדורשות התייחסות.

 • ייעוץ לדיני נגישות, רכזת נגישות

  משרדנו הוסמך לייעוץ בדיני נגישות לעסקים ולאנשים עם מוגבלות. המטרה- שוויון לאנשים עם מוגבלות בכל החיים
  כמו כן הוסמכה עורכת הדין נעמה סולומון ל"רכז נגישות" מטעם החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין

 • חוזה שחקן כדורגל קטין

  כדורגל הוא ספורט נפלא ואהוב על רבים. לצד הליגות העולמיות המוכרות, קיימות גם ליגות צעירים מתחת לגיל 18. חוזה שחקן כדורגל צעיר ייחתם בין קטינים מתחת לגיל 18 ובין קבוצת הכדורגל אליה עתידים להצטרף כשחקנים רשמיים. אמנם מדובר בכבוד גדול, ואין ספק שמדובר בקפיצת מדרגה עבור הילד המוכשר שלכם. אך שימו לב, שוק הכדורגל עלול להתגלות כלא אמין אם לא עומדים על המשמר.

 • חוזים כללי

  חוזה הוא הסכם אכיף, דיני החוזים מגדירים את הכללים, העקרונות והסטנדרטים שבמסגרתם תיאכף התחייבות בפועל או שתקנה היא זכויות אחרות (לבד מזכות האכיפה) מקבילות או משלימות (כגון פיצויים בשל הפרת החוזה). רוב השיטות המשפטיות מבחינות בין התחייבות סתמית אשר איננה ניתנת לאכיפה, להתחייבות חוזית הניתנת לאכיפה. מקובל לסבור כי ההבחנה בין "הסכם" ובין "חוזה" הוא יסוד האכיפות או התוקף המשפטי. מקום שלפנינו הסכם הנעדר תוקף משפטי, לפנינו הסכם של כבוד, ומקום שלפנינו הסכם בעל תוקף משפטי, הרי שלפנינו חוזה.

  חוזה נכרת ב"הצעה וקיבול", בהתאם לדרישות פרק א' של חוק החוזים (חלק כללי), התשל"ג - 1973

 • צוואות וירושות

  חוק הירושה- משרדנו עוסק בכל הקשור להגשת בקשות לצווי ירושה וצו קיום צוואה והתנגדות לביצוען .
  צוואה- חשוב מאד להכין מראש רשימה של כל רכושו ונכסיו של המוריש, לרבות נכסי נדל"ן, מכוניות, כספים המצויים בבנקים ובמקומות אחרים, אוספי אומנות וכל דבר אחר שהינו בעל ערך כלשהו. על המצווה להחליט מראש מי מן היורשים יירש מה, ולהגיע מוכן עם כל המידע אל עורך הדין על מנת שיוכל להכין את הצוואה בהתאם לרצונו של המצווה, או להדגיש את הבעיות בחלוקה המבוקשת אם יש כאלה.

 • מחלקת נדלן- מקרקעין, הסכמי תיווך שכירות

  במשרדנו מחלקה נרחבת לניהול תיקי מקרקעין לרבות עריכת הסכמי מכר , הסכמי שכירות, ייצוג בתביעות שהוגשו לפי חוק תיווך מקרקעין, ייצוג קבלנים, הסכמי מתנה , העברות בין קרובים,,מכר משק וכו'.
  משרדנו מסתייע באנשי מקצוע לרבות שמאים, מתווכים, אקטוארים ואדריכלים מנוסים בכל בקשה ללגליזציה, הרחבות שינוי תב"ע ועוד.

 • ליטיגציה- הופעה בבתי משפט

  אומנות הדיבור הנה מקצוע ותחום נרחב בתחום המשפט.
  משרדנו הנו מקצוען בליטיגציה והופעה בבתי המשפט וההרכבים השונים.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
הצהרת נגישות
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים